Schedule 4

Schedule style_4

Lorem Ipsum has been standard daand scrambled. Rimply dummy text of the printing and typesetting industry

  • October 10, 2023

  • Performance

    09:00 - 09:10

  • Interlude – Rehoboth Arts Centre

    Speaker

  • Hall

    Mariental TRC - Hall

  • October 10, 2023

  • Performance

    10:00 - 10:10

  • Interlude – Rehoboth Arts Centre

    Speaker

  • Hall

    Mariental TRC - Hall

  • October 10, 2023

  • Vote of thanks

    10:50 - 11:00

  • Taljaard Uaputauka

    Speaker

  • Hall

    Mariental TRC - Hall

  • October 10, 2023

  • 11:15 - 17:00

  • Elrico Kaffer

    Speaker

  • Hall

    Room 1 ( A, B, C, D, E, F)

  • October 10, 2023

  • 11:15 - 17:00

  • Mentolen Haubas

    Julia Paliso

    Speaker

  • Hall

    Room 2 (B, C, D, E, F, A)

  • October 10, 2023

  • 11:15 - 17:00

  • Florencia Uinuses

    Alexis Haraes

    Speaker

  • Hall

    Room 3 (C, D, E, F, A, B)

  • October 10, 2023

  • 11:15 - 17:00

  • Josephine Bontze

    Willemina Topnaar

    Speaker

  • Hall

    Room 4 (D, E, F, A, B, C)

  • October 10, 2023

  • 11:15 - 17:00

  • Amadhila Miriam

    Christine Simon

    Speaker

  • Hall

    Room 5 (E, F, A, B, C, D)

  • October 10, 2023

  • 11:15 - 17:00

  • Charlene Snyders

    Eva Kotze

    Speaker

  • Hall

    Room 6 (F, A, B, C, D, E)

  • October 11, 2023

  • 09:30 - 16:45

  • Leandri Labuschagne

    Ndeshihafela Ndele

    Speaker

  • Hall

    Room 1 ( A, B, C, D, E, F)

  • October 11, 2023

  • 09:30 - 16:45

  • Irja Nashiku

    Robert Kankelborg

    Speaker

  • Hall

    Room 2 (B, C, D, E, F, A)

  • October 11, 2023

  • 09:30 - 16:45

  • Taljaard Uaputauka

    Gottfriend Ndara

    Speaker

  • Hall

    Room 3 (C, D, E, F, A, B)

  • October 11, 2023

  • 09:30 - 16:45

  • Helvi Indongo

    Suzanne Draaier

    Speaker

  • Hall

    Room 4 (D, E, F, A, B, C)

  • October 11, 2023

  • 09:30 - 16:45

  • Jonas Mulongeni

    M Engelbrecht

    Speaker

  • Hall

    Room 5 (E, F, A, B, C, D)

  • October 11, 2023

  • 09:30 - 16:45

  • Ferdinand Fermino

    A Von Watzdorf

    Speaker

  • Hall

    Room 6 (F, A, B, C, D, E)

  • October 12, 2023

  • 09:30 - 16:45

  • Saara Shivute

    Adebo Olumide

    Speaker

  • Hall

    Room 2 (B, C, D, E, F, A)

  • October 12, 2023

  • 09:30 - 16:45

  • Thresia Nangolo

    D Mwaala

    Speaker

  • Hall

    Room 3 (C, D, E, F, A, B)

  • October 12, 2023

  • 09:30 - 06:45

  • Mbambo Isaac

    Moses Shinyenga

    Speaker

  • Hall

    Room 4 (D, E, F, A, B, C)

  • October 12, 2023

  • 09:30 - 16:45

  • Zeps Kandorozu

    M Tittus

    Speaker

  • Hall

    Room 5 (E, F, A, B, C, D)

  • October 12, 2023

  • 09:30 - 16:45

  • Mbuenga Kativa

    K Kahona

    Speaker

  • Hall

    Room 6 (F, A, B, C, D, E)

  • October 13, 2023

  • Performance

    09:30 - 09:40

  • Interlude – Rehoboth Arts Centre

    Speaker

  • Hall

    TRC Main Hall

  • October 13, 2023

  • Award Ceremony

    10:30 - 11:30

  • Judges

    Speaker

  • Hall

    TRC Main Hall

X